Poradenstvo pre obyvateľov: obnova panelových domov

Chystáte sa na obnovu vášho bytového domu? Alebo v týchto „energeticky neistých časoch“ by ste chceli, aby váš bytový dom znížil spotrebu a začal využívať obnoviteľné zdroje energie?

Príďte sa poradiť do Komunitného vzdelávacieho centra pre klímu a biodiverzitu, Základná škola Alexandra Dubčeka, Majerníkova 62, Bratislava, dňa 15.5. 2023.  Tu v čase od 16.30 do 17.30.  V nadväznosti na workshop „Panelové bytové domy – panelstory v kontexte energetickej krízy“ tu budú k dispozícii odborníci z danej oblasti z Inštitútu pre pasívne domy, ako aj obyvatelia s praktickými skúsenosťami, konkrétne z obnovy bytového domu Hlaváčikova 22 s využitím solárnych panelov p. Edita Hyks.

Ak si nenájdete čas a máte o túto tému záujem, pozrite si záznam z workshopu “Panelstory v kontexte energetickej krízy”, z januára 2023, ktorý vám poskytne taktiež množstvo užitočných informácií. Dostupný je na linku tu.

Ak máte konkrétnu otázku, ktorú by ste chceli v rámci poradenstva prediskutovať, zašlite ju vopred e-mailom na adresu: simkovicova@iepd.sk.

Pozvánku na podujatie nájdete tu.